Sukcesy uczniów Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi

9 kwietnia 2018 roku w Centrum Kulturalno – Edukacyjnym w Czerwionce – Leszczynach odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów tegorocznym laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla Gimnazjalistów. Największą grupę laureatów z Raciborza stanowili uczniowie Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Josepha von Eichendorffa w Raciborzu, działającego w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu. Uczniom w ten wyjątkowy dla nich dzień towarzyszyła Pani Dyrektor ZSO nr 1 w Raciborzu Marzena Kacprowicz. Wyróżnieni gimnazjaliści to:

  • Paweł Gruszka i Bartłomiej Płaczek z klasy 3g2 – laureaci Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii (opiekun Urszula Majewska);
  • Amadeus Kruty i Piotr Ploch z klasy 3g1 – laureaci Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii (opiekun Bożena Dworak);
  • Karolina Koletzko z klasy 3g2 oraz Aleksandra Koloska, Ewelina Ploch, Philipp Fuchs z klasy 2g2 –  laureaci Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego (opiekun Sybilla Weleda – Krężlewska);
  • Aleksandra Kaptur z klasy 2g2 – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego (opiekun Leszek Radaj);
  • Fedor Brekhov z klasy 2g2 – laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Rosyjskiego (opiekun Leszek Radaj).

Gratulujemy sukcesu uczniom, ich rodzicom oraz opiekunom.

Archiwa
%d bloggers like this: