Sukcesy

LISTA SUKCESÓW NASZYCH UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2016/2017
LISTA SUKCESÓW NASZYCH UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2017/2018
LISTA SUKCESÓW NASZYCH UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2018/2019
Stypendystki Prezesa Rady Ministrów:
Sabina Labud
Paulina Szincel
NAZWISKO IMIĘ LAUR

OLIMPIADY KONKURSY ZAWODY

LICEUM PLASTYCZNE

KOSTKA  OLIWIA wyróżnienie II WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY

“W ŚWIĄTECZNYM BLASKU LAMPIONU”

MACIASZEK  DOROTA wyróżnienie IV WOJEWÓDZKI KONKURS DZIENNIKARSKO-FOTOGRAFICZNY

“JESTEM W GAZECIE”

MALCHAREK VICTORIA wyróżnienie OGÓLNOPOLSKI KONKURS FOTOGRAFICZNY “PORTRET 2018”
MIGACZ  MARTA I miejsce IV WOJEWÓDZKI KONKURS DZIENNIKARSKO-FOTOGRAFICZNY

“JESTEM W GAZECIE”

MUCHA  SZYMON  udział IV WOJEWÓDZKI KONKURS DZIENNIKARSKO-FOTOGRAFICZNY

“JESTEM W GAZECIE”

NOWAK DARIUSZ wyróżnienie II WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY

“W ŚWIĄTECZNYM BLASKU LAMPIONU”

SZYMKIEWICZ  OLIWIA Laureatka IV WOJEWÓDZKI KONKURS DZIENNIKARSKO-FOTOGRAFICZNY

“JESTEM W GAZECIE”

TAMBOR  MARTA udział IV WOJEWÓDZKI KONKURS DZIENNIKARSKO-FOTOGRAFICZNY

“JESTEM W GAZECIE”

WALESIEWICZ   ZUZANNA udział IV WOJEWÓDZKI KONKURS DZIENNIKARSKO-FOTOGRAFICZNY

“JESTEM W GAZECIE”

I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

BŁASZCZOK  OLIWIA Finalistka “OLIMPIADA  WIEDZY I WARTOŚCI W SPORCIE”

KONKURS WIEDZY DLA SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

DRÓŻDŻ  EMILIA Certificate  of Participation THE GOI PEACE ESSAY CONTEST
GAJDA  SANDRA Finalistka “OLIMPIADA  WIEDZY I WARTOŚCI W SPORCIE”

KONKURS WIEDZY DLA SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

GAJDA  SANDRA Certificate  of Participation THE GOI PEACE ESSAY CONTEST
GOLIWĄS  JESIKA Certificate  of Participation THE GOI PEACE ESSAY CONTEST
GRUSZKA  PAWEŁ Finalista “OLIMPIADA  WIEDZY I WARTOŚCI W SPORCIE”

KONKURS WIEDZY DLA SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

KACPROWICZ  ANNA Finalistka “OLIMPIADA  WIEDZY I WARTOŚCI W SPORCIE”

KONKURS WIEDZY DLA SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

NOSAL  MICHAŁ Laureat “OLIMPIADA  WIEDZY I WARTOŚCI W SPORCIE”

KONKURS WIEDZY DLA SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

NOWAKOWSKI  MAREK Laureat “OLIMPIADA  WIEDZY I WARTOŚCI W SPORCIE”

KONKURS WIEDZY DLA SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

PIELCZYK ŁUKASZ Certificate  of Participation THE GOI PEACE ESSAY CONTEST
PILIŃSKA WIKTORIA I miejsce VI POWIATOWY KONKURS PIĘKNEGO PISANIA „ZOSTAŃ MISTRZEM KALIGRAFII”
PLEWA  SZYMON Finalista “OLIMPIADA  WIEDZY I WARTOŚCI W SPORCIE”

KONKURS WIEDZY DLA SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

RITZKA NATALIA Certificate  of Participation THE GOI PEACE ESSAY CONTEST
KOLORZ WIKTORIA
GAJDA SANDRA
II miejsce TURNIEJ  DWÓJEK  SIATKARSKICH  DZIEWCZĄT
Organizator: ZSE w Raciborzu
COFAŁA  MACIEJ
RYBIŃSKI  WOJCIECH
III miejsce TURNIEJ  DWÓJEK  SIATKARSKICH  CHŁOPCÓW
MISTRZOSTWO POWIATU POWIATOWY TURNIEJ W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT
II miejsce MIĘDZYSZKOLNE DRUŻYNOWE ROZGRYWKI W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW
III miejsce MIĘDZYSZKOLNE DRUŻYNOWE ROZGRYWKI W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT
I miejsce SZTAFETOWE  BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT
IV miejsce SZTAFETOWE  BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW
I miejsce 18. TURNIEJ MIKOŁAJKOWY SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

W PIŁCE SIATKOWEJ  DZIEWCZĄT

Wiktoria Kolorz –  Najlepsza przyjmująca turnieju

Emilia Koszela – Najlepsza rozgrywająca turnieju

II miejsce 18. TURNIEJ MIKOŁAJKOWY SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

Wojciech Rybiński –  Najlepszy atakujący turnieju

DWUJĘZYCZNE ODDZIAŁY GIMNAZJALNE

KWAŚNIEWICZ ALEKSANDRA 2 miejsce VI POWIATOWY KONKURS PIĘKNEGO PISANIA „ZOSTAŃ MISTRZEM KALIGRAFII”
Archiwa