Sukcesy

LISTA SUKCESÓW NASZYCH UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2016/2017
LISTA SUKCESÓW NASZYCH UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2017/2018
LISTA SUKCESÓW NASZYCH UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

STYPENDYSTKI PREZESA RADY MINISTRÓW

SABINA LABUD
uczennica Liceum Plastycznego

PAULINA SZINCEL
uczennica I Liceum Ogólnokształcącego

NAZWISKO IMIĘ
LAUR
OLIMPIADY KONKURSY ZAWODY
LICEUM PLASTYCZNE
GĄSIOREK  SANDRA
wyróżnienie
POWIATOWY  KONKURS  PLASTYCZNY
“MOJA  WALENTYNKA”
kat. szkoły ponadgimnazjalne
 JACEK  JULIA
kwalifikacja do wystawy
7. MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY
“LABIRYNT  WYOBRAŹNI” – “ŁÓDŹ PODWODNA”
KOMARNICKA  JULIA
III miejsce
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
“MARTWA NATURA Z JABŁKIEM”           Kat. 16-18 lat
KOSTKA  OLIWIA
wyróżnienie
II WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY
“W ŚWIĄTECZNYM BLASKU LAMPIONU”
KRZYKAŁA  ANGELIKA
III  miejsce
POWIATOWY  KONKURS  PLASTYCZNY
“MOJA  WALENTYNKA”
kat. szkoły ponadgimnazjalne
MACIASZEK  DOROTA
wyróżnienie
IV WOJEWÓDZKI KONKURS DZIENNIKARSKO-FOTOGRAFICZNY
“JESTEM W GAZECIE”
MALCHAREK VICTORIA
wyróżnienie
OGÓLNOPOLSKI KONKURS FOTOGRAFICZNY “PORTRET 2018”
MANDRYSZ  CAROLIN
 kwalifikacja do wystawy
 XIX OGÓLNOPOLSKA WYSTAWA FOTOGRAFII
DZIECI I MŁODZIEŻY           Białystok 2019
MIGACZ  MARTA
I miejsce
IV WOJEWÓDZKI KONKURS DZIENNIKARSKO-FOTOGRAFICZNY
“JESTEM W GAZECIE”
MUCHA  SZYMON
 udział
IV WOJEWÓDZKI KONKURS DZIENNIKARSKO-FOTOGRAFICZNY
“JESTEM W GAZECIE”
MUCHA  SZYMON
 Nagroda okręgu północno-wschodniego Związku Polskich Artystów Fotografików
 XIX OGÓLNOPOLSKA WYSTAWA FOTOGRAFII
DZIECI I MŁODZIEŻY           Białystok 2019
NOWAK DARIUSZ
wyróżnienie
II WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY
“W ŚWIĄTECZNYM BLASKU LAMPIONU”
NOWAK  DARIUSZ
wyróżnienie
POWIATOWY  KONKURS  PLASTYCZNY
“MOJA  WALENTYNKA”
kat. szkoły ponadgimnazjalne
 NOWOSIELSKA  JULIA
 wyróżnienie
 XIX OGÓLNOPOLSKA WYSTAWA FOTOGRAFII
DZIECI I MŁODZIEŻY           Białystok 2019
PIETRASZ  KLAUDIA
wyróżnienie
7. MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY
“LABIRYNT  WYOBRAŹNI” – “ŁÓDŹ PODWODNA”
SZYMKIEWICZ  OLIWIA
 Laureatka
 XLIII  OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA Z  HISTORII  SZTUKI
SZYMKIEWICZ  OLIWIA
Laureatka
IV WOJEWÓDZKI KONKURS DZIENNIKARSKO-FOTOGRAFICZNY
“JESTEM W GAZECIE”
TAMBOR  MARTA
udział
IV WOJEWÓDZKI KONKURS DZIENNIKARSKO-FOTOGRAFICZNY
“JESTEM W GAZECIE”
 TOSTA  MICHAELA
 kwalifikacja do wystawy
 XIX OGÓLNOPOLSKA WYSTAWA FOTOGRAFII
DZIECI I MŁODZIEŻY           Białystok 2019
URBANEK  AGNIESZKA
II  miejsce
POWIATOWY  KONKURS  PLASTYCZNY
“MOJA  WALENTYNKA”
kat. szkoły ponadgimnazjalne
WALESIEWICZ   ZUZANNA
udział
IV WOJEWÓDZKI KONKURS DZIENNIKARSKO-FOTOGRAFICZNY
“JESTEM W GAZECIE”
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
BEDRUNKA  DAWID
Laureat
XII KONKURS  JĘZYKA NIEMIECKIEGO
organizator: PWSZ w Raciborzu
BŁASZCZOK  OLIWIA
Finalistka
“OLIMPIADA  WIEDZY I WARTOŚCI W SPORCIE”
KONKURS WIEDZY DLA SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
DRÓŻDŻ  EMILIA
Certificate  of Participation
THE GOI PEACE ESSAY CONTEST
FOLĘGA  MARTA
III miejsce
XII KONKURS  JĘZYKA   ANGIELSKIEGO
organizator: PWSZ w Raciborzu
GAJDA  SANDRA
Finalistka
“OLIMPIADA  WIEDZY I WARTOŚCI W SPORCIE”
KONKURS WIEDZY DLA SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
GAJDA  SANDRA
Certificate  of Participation
THE GOI PEACE ESSAY CONTEST
GOLIWĄS  JESIKA
Certificate  of Participation
THE GOI PEACE ESSAY CONTEST
GRUSZKA  PAWEŁ
Finalista
“OLIMPIADA  WIEDZY I WARTOŚCI W SPORCIE”
KONKURS WIEDZY DLA SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
HERZOG  PAULINA
Młodzieżowa Ślązaczka
roku 2018
XXVIII  KONKURS  ” PO NASZYMU CZYLI PO ŚLĄSKU”
KACPROWICZ  ANNA
Finalistka
“OLIMPIADA  WIEDZY I WARTOŚCI W SPORCIE”
KONKURS WIEDZY DLA SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
KORDEK  KACPER
Laureat
KONKURS  “I KNOW  AMERICA”
NACHLIK  SZYMON
Finalista
OLIMPIADA  ASTRONOMICZNA
NOSAL  MICHAŁ
Laureat
“OLIMPIADA  WIEDZY I WARTOŚCI W SPORCIE”
KONKURS WIEDZY DLA SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
NOWAKOWSKI  MAREK
Laureat
“OLIMPIADA  WIEDZY I WARTOŚCI W SPORCIE”
KONKURS WIEDZY DLA SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
PIELCZYK ŁUKASZ
Certificate  of Participation
THE GOI PEACE ESSAY CONTEST
PILIŃSKA WIKTORIA
I miejsce
VI POWIATOWY KONKURS PIĘKNEGO PISANIA „ZOSTAŃ MISTRZEM KALIGRAFII”
PLEWA  SZYMON
Finalista
“OLIMPIADA  WIEDZY I WARTOŚCI W SPORCIE”
KONKURS WIEDZY DLA SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
RITZKA NATALIA
Certificate  of Participation
THE GOI PEACE ESSAY CONTEST
SZAFARCZYK  LAURA
Laureatka
OLIMPIADA  JĘZYKA  NIEMIECKIEGO
TOMALA  NATALIA
Laureatka
XIII  OGÓLNOPOLSKI  KONKURS JĘZYKA  WŁOSKIEGO
WYDRA  ŁUKASZ
IV miejsce
XII KONKURS  JĘZYKA   ANGIELSKIEGO
organizator: PWSZ w Raciborzu
KOLORZ WIKTORIA
GAJDA SANDRA
II miejsce
TURNIEJ  DWÓJEK  SIATKARSKICH  DZIEWCZĄT
Organizator: ZSE w Raciborzu
COFAŁA  MACIEJ
RYBIŃSKI  WOJCIECH
III miejsce
TURNIEJ  DWÓJEK  SIATKARSKICH  CHŁOPCÓW
MISTRZOSTWO  REGIONU
WOJEWÓDZKA LICEALIADA  MŁODZIEŻY W PIŁCE
NOŻNEJ  DZIEWCZĄT SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
II  miejsce
PÓŁFINAŁY WOJEWÓDZKIE W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT
II miejsce
PÓŁFINAŁY WOJEWÓDZKIE W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT
MISTRZOSTWO POWIATU
POWIATOWY TURNIEJ W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT
II  miejsce
POWIATOWY  TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ  CHŁOPCÓW
II miejsce
MIĘDZYSZKOLNE DRUŻYNOWE ROZGRYWKI W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW
III miejsce
MIĘDZYSZKOLNE DRUŻYNOWE ROZGRYWKI W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT
I miejsce
SZTAFETOWE  BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT
IV miejsce
SZTAFETOWE  BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW
I miejsce
18. TURNIEJ MIKOŁAJKOWY SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
W PIŁCE SIATKOWEJ  DZIEWCZĄT
Wiktoria Kolorz –  Najlepsza przyjmująca turnieju
Emilia Koszela – Najlepsza rozgrywająca turnieju
II miejsce
18. TURNIEJ MIKOŁAJKOWY SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW
Wojciech Rybiński –  Najlepszy atakujący turnieju
I miejsce
MIĘDZYSZKOLNY  TURNIEJ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
III miejsce
MIĘDZYSZKOLNY  TURNIEJ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW
DWUJĘZYCZNE ODDZIAŁY GIMNAZJALNE
ADAMCZYK  LUKAS
Finalista
WOJEWÓDZKI  KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z JĘZYKA  NIEMIECKIEGO
BURSZYK MARTA
Finalistka
WOJEWÓDZKI  KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z JĘZYKA  NIEMIECKIEGO
FUCHS  PHILIPP
Laureat
WOJEWÓDZKI  KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z JĘZYKA  NIEMIECKIEGO
GORGOŃ  JULIA
Laureatka
WOJEWÓDZKI  KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z JĘZYKA  POLSKIEGO
KALINIAK  KASPER
Laureat
WOJEWÓDZKI  KONKURS PRZEDMIOTOWY  Z HISTORII
KAPTUR  ALEKSANDRA
Laureatka
WOJEWÓDZKI  KONKURS PRZEDMIOTOWY  Z  HISTORII
KOLOSKA  ALEKSANDRA
Laureatka
WOJEWÓDZKI  KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z JĘZYKA  NIEMIECKIEGO
KWAŚNIEWICZ ALEKSANDRA
2 miejsce
VI POWIATOWY KONKURS PIĘKNEGO PISANIA „ZOSTAŃ MISTRZEM KALIGRAFII”
MUCHA TYMOTEUSZ
Laureat
WOJEWÓDZKI  KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z JĘZYKA  NIEMIECKIEGO
PLOCH  EWELINA
Laureatka
WOJEWÓDZKI  KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z JĘZYKA  NIEMIECKIEGO
TOMALA  PASCAL
Laureat
WOJEWÓDZKI  KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z JĘZYKA  NIEMIECKIEGO
TULEC  PATRICK
Finalista
WOJEWÓDZKI  KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z JĘZYKA  NIEMIECKIEGO
I miejsce
POWIATOWE  ROZGRYWKI KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT
SZKÓŁ PODSTAWOWYCH – GRUPA STARSZA
II miejsce
TURNIEJ KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT w Rudniku
Archiwa