Sukcesy

LISTA SUKCESÓW NASZYCH UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2016/2017
LISTA SUKCESÓW NASZYCH UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2017/2018
LISTA SUKCESÓW NASZYCH UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2018/2019
Stypendystki Prezesa Rady Ministrów:
Sabina Labud
Paulina Szincel
NAZWISKO IMIĘ LAUR

OLIMPIADY KONKURSY ZAWODY

LICEUM PLASTYCZNE

GĄSIOREK  SANDRA wyróżnienie POWIATOWY  KONKURS  PLASTYCZNY

“MOJA  WALENTYNKA”

kat. szkoły ponadgimnazjalne

KOSTKA  OLIWIA wyróżnienie II WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY

“W ŚWIĄTECZNYM BLASKU LAMPIONU”

KRZYKAŁA  ANGELIKA III  miejsce POWIATOWY  KONKURS  PLASTYCZNY

“MOJA  WALENTYNKA”

kat. szkoły ponadgimnazjalne

MACIASZEK  DOROTA wyróżnienie IV WOJEWÓDZKI KONKURS DZIENNIKARSKO-FOTOGRAFICZNY

“JESTEM W GAZECIE”

MALCHAREK VICTORIA wyróżnienie OGÓLNOPOLSKI KONKURS FOTOGRAFICZNY “PORTRET 2018”
MIGACZ  MARTA I miejsce IV WOJEWÓDZKI KONKURS DZIENNIKARSKO-FOTOGRAFICZNY

“JESTEM W GAZECIE”

MUCHA  SZYMON  udział IV WOJEWÓDZKI KONKURS DZIENNIKARSKO-FOTOGRAFICZNY

“JESTEM W GAZECIE”

NOWAK DARIUSZ wyróżnienie II WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY

“W ŚWIĄTECZNYM BLASKU LAMPIONU”

NOWAK  DARIUSZ wyróżnienie POWIATOWY  KONKURS  PLASTYCZNY

“MOJA  WALENTYNKA”

kat. szkoły ponadgimnazjalne

SZYMKIEWICZ  OLIWIA Laureatka IV WOJEWÓDZKI KONKURS DZIENNIKARSKO-FOTOGRAFICZNY

“JESTEM W GAZECIE”

TAMBOR  MARTA udział IV WOJEWÓDZKI KONKURS DZIENNIKARSKO-FOTOGRAFICZNY

“JESTEM W GAZECIE”

URBANEK  AGNIESZKA II  miejsce POWIATOWY  KONKURS  PLASTYCZNY

“MOJA  WALENTYNKA”

kat. szkoły ponadgimnazjalne

WALESIEWICZ   ZUZANNA udział IV WOJEWÓDZKI KONKURS DZIENNIKARSKO-FOTOGRAFICZNY

“JESTEM W GAZECIE”

I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

BEDRUNKA  DAWID Laureat XII KONKURS  JĘZYKA NIEMIECKIEGO

organizator: PWSZ w Raciborzu

BŁASZCZOK  OLIWIA Finalistka “OLIMPIADA  WIEDZY I WARTOŚCI W SPORCIE”

KONKURS WIEDZY DLA SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

DRÓŻDŻ  EMILIA Certificate  of Participation THE GOI PEACE ESSAY CONTEST
FOLĘGA  MARTA III miejsce XII KONKURS  JĘZYKA   ANGIELSKIEGO

organizator: PWSZ w Raciborzu

GAJDA  SANDRA Finalistka “OLIMPIADA  WIEDZY I WARTOŚCI W SPORCIE”

KONKURS WIEDZY DLA SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

GAJDA  SANDRA Certificate  of Participation THE GOI PEACE ESSAY CONTEST
GOLIWĄS  JESIKA Certificate  of Participation THE GOI PEACE ESSAY CONTEST
GRUSZKA  PAWEŁ Finalista “OLIMPIADA  WIEDZY I WARTOŚCI W SPORCIE”

KONKURS WIEDZY DLA SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

HERZOG  PAULINA Młodzieżowa Ślązaczka

roku 2018

XXVIII  KONKURS  ” PO NASZYMU CZYLI PO ŚLĄSKU”
KACPROWICZ  ANNA Finalistka “OLIMPIADA  WIEDZY I WARTOŚCI W SPORCIE”

KONKURS WIEDZY DLA SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

NOSAL  MICHAŁ Laureat “OLIMPIADA  WIEDZY I WARTOŚCI W SPORCIE”

KONKURS WIEDZY DLA SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

NOWAKOWSKI  MAREK Laureat “OLIMPIADA  WIEDZY I WARTOŚCI W SPORCIE”

KONKURS WIEDZY DLA SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

PIELCZYK ŁUKASZ Certificate  of Participation THE GOI PEACE ESSAY CONTEST
PILIŃSKA WIKTORIA I miejsce VI POWIATOWY KONKURS PIĘKNEGO PISANIA „ZOSTAŃ MISTRZEM KALIGRAFII”
PLEWA  SZYMON Finalista “OLIMPIADA  WIEDZY I WARTOŚCI W SPORCIE”

KONKURS WIEDZY DLA SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

RITZKA NATALIA Certificate  of Participation THE GOI PEACE ESSAY CONTEST
WYDRA  ŁUKASZ IV miejsce XII KONKURS  JĘZYKA   ANGIELSKIEGO

organizator: PWSZ w Raciborzu

KOLORZ WIKTORIA
GAJDA SANDRA
II miejsce TURNIEJ  DWÓJEK  SIATKARSKICH  DZIEWCZĄT
Organizator: ZSE w Raciborzu
COFAŁA  MACIEJ
RYBIŃSKI  WOJCIECH
III miejsce TURNIEJ  DWÓJEK  SIATKARSKICH  CHŁOPCÓW
MISTRZOSTWO POWIATU POWIATOWY TURNIEJ W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT
II miejsce MIĘDZYSZKOLNE DRUŻYNOWE ROZGRYWKI W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW
III miejsce MIĘDZYSZKOLNE DRUŻYNOWE ROZGRYWKI W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT
I miejsce SZTAFETOWE  BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT
IV miejsce SZTAFETOWE  BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW
I miejsce 18. TURNIEJ MIKOŁAJKOWY SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

W PIŁCE SIATKOWEJ  DZIEWCZĄT

Wiktoria Kolorz –  Najlepsza przyjmująca turnieju

Emilia Koszela – Najlepsza rozgrywająca turnieju

II miejsce 18. TURNIEJ MIKOŁAJKOWY SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

Wojciech Rybiński –  Najlepszy atakujący turnieju

I miejsce MIĘDZYSZKOLNY  TURNIEJ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

III miejsce MIĘDZYSZKOLNY  TURNIEJ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

DWUJĘZYCZNE ODDZIAŁY GIMNAZJALNE

KWAŚNIEWICZ ALEKSANDRA 2 miejsce VI POWIATOWY KONKURS PIĘKNEGO PISANIA „ZOSTAŃ MISTRZEM KALIGRAFII”
Archiwa