Świat mediów według Michała Knury, czyli kolejne „Spotkanie z Absolwentem”

W piątek 27 kwietnia br. kolejny gość – dziennikarz Michał Knura – spotkał się z młodzieżą 1 LO w Raciborzu w ramach prowadzonego przez nauczyciela historii i WOSu Krystiana Łyczka cyklu „Spotkanie z Absolwentem”. Tematem ostatniego spotkania był „Świat mediów”. Michał Knura, absolwent klasy humanistycznej, ciepło wspominał swoje lata w Kasprowiczu i opowiadał o swojej pracy.

Jako dziennikarz zajmujący się głównie tematami związanymi ze sportem, wcześniej pracował w różnych gazetach, a obecnie związany jest z krakowskim portalem „Love Kraków”, gdzie jest szefem działu sportowego.

Rozmowa ze słuchaczami dotyczyła świata mediów, różnego ich rodzaju, różnicy pracy w tradycyjnych mediach, tzw. “papierowych”, i elektronicznych. Była mowa o tym jak czytać informacje i jak je zdobywać, a także jak sobie radzić w świecie, w którym informacji jest bardzo dużo.

Autorką zdjęć jest Kamila Kruczek z klasy 3 LP.

Archiwa
%d bloggers like this: