Szkolny koncert kolęd

 

W poniedziałkowy wieczór 18 grudnia 2017 roku w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 miał miejsce coroczny koncert świąteczny, podczas którego wystąpili uczniowie Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi, I Liceum Ogólnokształcącego oraz Liceum Plastycznego.

Koncert poprowadzili Julia Jacek i Łukasz Czogalik. Usłyszeliśmy kolędy, pastorałki i świąteczne piosenki w różnych językach, jakich uczą się uczniowie naszej szkoły. Wokalistom: Miriam Reszce, Natalii Pisarczyk, Oliwii Kostce, Natalii Bubon, Zuzannie Wieczosek, Dominice Krumpietz, Tymoteuszowi Pawłowskiemu i Dariuszowi Nowakowi akompaniowali instrumentaliści. Anna Groeger zagrała na pianinie, Dominik Depta i Tomasz Furgoł na gitarach, Wiktor Kubala na perkusji, Julia Mokry na skrzypcach a Michał Gaj na melodyce.

Na scenie wystąpił również zespół fletowy, składający się z uczniów klasy 3 g1 i 3 g2. Na fletach zagrali Michał Nosal, Dominika Jasita,  Emilia Dziewit, Paulina Otlik, Karolina Koletzko, Łukasz Gawron, Michał Gaj, Aleksandra Waduła, Aleksandra Wójcik, Emilia Koszela, Karolina Depta, Marta Janczyszyn, Viktoria Galli, Paulina Goretzka i Jessica Adamczyk,.

 

Koncert, przygotowany przez p. Katarzynę Kwiotek i p. Andrzeja Widotę, przy pomocy p. Joanny Kazimierczak i Marzeny Niżborskiej, zakończyło przemówienie dyrektor ZSO nr 1, p. Marzeny Kacprowicz, która złożyła wszystkim życzenia świąteczne. Koncertowi towarzyszył kiermasz świąteczny, który przygotowali uczniowie Liceum Plastycznego pod kierunkiem p. Martyny Rejner i Małgorzaty Sokołowskiej.

 

Archiwa
%d bloggers like this: