Szkolny wolontariat – pomoc koleżeńska

W naszej szkole w ramach wolontariatu szkolnego działa grupa młodzieży, która wykorzystuje swoje umiejętności w pomaganiu swoim rówieśnikom nadrobić materiał, zrozumieć coś co jest dla nich niezrozumiałe czy po prostu pomaga poprawić oceny. Zachęcamy wszystkich Uczniów i wszystkie Uczennice do skorzystania z oferowanej pomocy. W ramach pomocy koleżeńskiej uczniowie  uczą się razem matematyki, języka polskiego czy języków obcych. Jednak istnieje też możliwość uzyskania pomocy z innych przedmiotów.

Wolontariusze, którzy regularnie pomagają rówieśnikom uzyskują zaświadczenia oraz wpis na świadectwie o systematycznej pracy na rzecz innych osób.

Jeśli jesteś gotowy dzielić się swoimi umiejętnościami i udzielać pomocy lub potrzebujesz pomocy w nauce to zgłoś się do koordynatora pomocy koleżeńskiej – pani pedagog Ewy Teodorowicz-Tomaszek (sala 202, nr tel. 797 213 916).

Archiwa
%d bloggers like this: