“Szlachetna Paczka” inna niż wszystkie

Od kilku lat nasza szkoła wspiera działania “Szlachetnej Paczki”. Zawsze wszystkie klasy chętnie włączały się w tą działalność przedświąteczną dla najbardziej potrzebujących.
Jak wiemy w tym roku, sytuacja pandemiczna trochę nam to uniemożliwiła. Lecz my nie poddaliśmy się i w ramach tej corocznej działalności włożyliśmy nasze serca w wsparcie internetowe Dzieci z “Akademii Przyszłości”– to siostrzany projekt Paczki wspierania Dzieci z niskim poczuciem własnej wartości, które w siebie nie wierzą. Akademia Przyszłości pomaga już od 2003 r. Każda klasa miała możliwość zdecydowania, czy chce wziąć udział w projekcie oraz któremu konkretnie dziecku chce pomóc. Klasy zorganizowały swoje zbiórki pieniędzy i internetowo przekazały je na indeksy dla Dzieci Akademii Przyszłości.
Archiwa
%d bloggers like this: