Sztafetowe drużynowe biegi przełajowe – takiego sukcesu jeszcze nie było!

W piątek 26 października w pięknej, jesiennej scenerii Parku Zamkowego odbyły się sztafetowe drużynowe biegi przełajowe. Reprezentacje ZSO nr1 wystartowała w kategorii dziewcząt i chłopców. Nasze dziewczęta okazały się bezkonkurencyjne i w doskonałym stylu zdobyły I miejsce! Pokonały wszystkie zespoły, w tym specjalizujące się w biegach reprezentantki ZSOMS. Nigdy dotąd nie udało się nam zwyciężyć w tej trudnej i wymagającej dyscyplinie! Zwycięstwem dziewczęta zapewniły sobie awans do udziału w finale wojewódzkim. Skład zwycięskiej drużyny: Karolina Zimnicka, Anna Walaszek, Wiktoria Kolorz, Emilia Dziewit, Milena Stajner, Emilia Koszela i Paulina Otlik.

Nasi chłopcy w rywalizacji z uczniami raciborskich zajęli miejsce IV. Drużyna chłopców wystąpiła w składzie: Marek Nowakowski, Juan Jose Sanchez Kwiecień,  Szymon Nachlik, Robert Kaszny, Dominik Swoboda, Karol Paluch, Michał Czogała. Zawodniczkom i zawodnikom dziękujemy!

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

Archiwa
%d bloggers like this: