Teatr jednego aktora – warsztaty w arboretum

TEATR JEDNEGO AKTORA, czyli warsztaty fotograficzne o podłożu proekologicznym z udziałem uczniów raciborskiego Liceum Plastycznego pod kierunkiem mgr Beaty Paduch i dr Gabrieli Habrom-Rokosz, mające na celu konfrontację wiedzy teoretycznej z zakresu dydaktyki artystycznej z niezgłębionym spektrum naturalnych środków wyrazu artystycznego, jakie można odkryć w przyrodzie. Unikatowy spektakl na scenie Natury, jakim jest z pewnością Arboretum Bramy Morawskiej pozwolił młodzieży doznać uczucia radości i zachwytu. Stąpając po barwnych dywanach leśnych ścieżek młodzi fotograficy i graficy mieli okazję nie tylko w praktyczny sposób przetestować sprzęt fotograficzny w zmieniających się warunkach światła, ale również przez pryzmat obiektywu skupić uwagę na unikatowych detalach przyrodniczych oraz wyjątkowej grze światła. Tego rodzaju przygoda z pewnością zwieńczona zostanie wystawą fotograficzną, jako rezultatem obserwacji zmian w naturalnym środowisku, umożliwiającym odkrywanie autorskiej wrażliwości. Zdjęcia na Facebooku

Archiwa
%d bloggers like this: