Tenis stołowy

stol6.jpg 28 lutego gimazjaliści Naszej Szkoły wzińęli udział w mińędzyszkolnych rozgrywkach w tenisie stołowym. Dziewczńęst Gimnazjum Dwujńęzycznego w składzie: Andrea Ploch, Jessica Zuber i Agata Wittek zajńęły III miejsce w klasyfikacji drużynowej. Wśród chłopców najlepszą drużyną okazali sińę uczniowie naszego gimnazjum i pewnie zdobyli I miejsce. Chłopcy wystąpili w składzie: Tomasz Sitek, Mateusz Rusek, Jerzy Janiczko i Robert Lazar. Ponadto Robert zajął I miejsce w klasyfikacji indywidualnej. Opiekunem drużyny była Pani Anna Leśniak. Gratulujemy!
Zdjńęcia znajdują sińę w dalszej czńęści newsa.
stol6.jpg 28 lutego gimazjaliści Naszej Szkoły wzińęli udział w mińędzyszkolnych rozgrywkach w tenisie stołowym. Dziewczńęst Gimnazjum Dwujńęzycznego w składzie: Andrea Ploch, Jessica Zuber i Agata Wittek zajńęły III miejsce w klasyfikacji drużynowej. Wśród chłopców najlepszą drużyną okazali sińę uczniowie naszego gimnazjum i pewnie zdobyli I miejsce.Chłopcy wystąpili w składzie: Tomasz Sitek, Mateusz Rusek, Jerzy Janiczko i Robert Lazar. Ponadto Robert zajął I miejsce w klasyfikacji indywidualnej. Opiekunem drużyny była Pani Anna Leśniak. Gratulujemy!
Zdjńęcia znajdują sińę w dalszej czńęści newsa.

stol1.jpg

stol2.jpg