“To jedno dzieło!” – strona promocji uczniowskich talentów

Właśnie ruszył nowy projekt redaktorek magazynu “Ad operam!” – strona “To jedno dzieło!”, która jest pomyślana jako miejsce promocji twórczości plastycznej uczniów ZSO1. W galerii mogą znaleźć się prace nie tylko uczniów LSP, ale również I LO.

Jeśli tworzysz i chciałbyś/-abyś pochwalić się efektami swojej pracy w różnych dziedzinach sztuk plastycznych, to prześlij dobrej jakości zdjęcie swojego dzieła na adres [email protected] . Chętnie zobaczymy Twoje rysunki, fotografie, obrazy malarskie, grafiki, rzeźby lub inne dzieła plastyczne.

Jeśli masz więcej prac i jesteś gotowy/-a na wystawę połączoną z wywiadem, to też daj sygnał a skontaktujemy się z Tobą.

Informujemy, że od września tego roku również na profilu fb LSP można znaleźć cotygodniowe “PROMOCJE”, które prezentują wybrane prace uczniów Plastyka.

 

Archiwa
%d bloggers like this: