Turniej dwójek siatkarskich

Zespół siatkarek

18 października w sali sportowej CKUiZ został zorganizowany turniej dwójek siatkarskich dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowały cztery “dwójki”. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie i dziewczęta rzeczywiście ciężko się napracowały. Do turnieju zgłosiło się 15 par. Nasze zawodniczki spisały się znakomicie i z pewnością jako szkoła wypadły najlepiej:
Monika Trafas i Ania Dąbkowska zajęły II miejsce, Kaja Kosel i Natalia Strzeduła – III miejsce, Ewunia Kuczera i Wiktoria Kolorz IV miejsce, Jagoda Kurpis i Sandra Gajda V miejsce. Wraz z dziewczętami równie dzielnie walczyła Ania Leśniak.

Zespół siatkarek

Reprezentacja Dwójek Siatkarskich dziewcząt ZSO Nr1

Następnego dnia, w czwartek 19 października odbyła się XVI edycja Mistrzostw Raciborza Szkół Ponadgimnazjalnych w Dwójkach Siatkarskich Chłopców. W kategorii chłopców, naszą szkołę reprezentowali: Michał Thym i Piotr Piątek oraz Wojciech Rybiński i Maciej Cofała. Obie „dwójki” po dobrej grze dotarły do półfinału turnieju. Wojciech Rybiński i Maciej Cofała przegrali swój mecz i ostatecznie zajęli IV miejsce.

Zwycięska reprezentacja ZSO Nr 1

Reprezentacja Dwójek Siatkarskich chłopców ZSO Nr 1

Michał Thym i Piotr Piątek wygrali mecz z rówieśnikami z CKZiU nr 2 (Mechanik), i weszli do finału A, w którym po bardzo dobrej grze ulegli nieznacznie siatkarzom ZSOMS, zdobywając tytuł wicemistrzów Raciborza. Wszyscy obserwatorzy podkreślali wysoki poziom meczu finałowego.
Serdecznie gratulujemy naszym siatkarkom oraz siatkarzom i życzymy dalszych sukcesów!

Archiwa
%d bloggers like this: