Turniej streetballa chłopców

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

W piątek 8 czerwca w CKZiU nr 1 w Raciborzu, odbył się coroczny turniej streetballa chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Tradycją tych zawodów stały się wymyślone, często „bardzo egzotyczne”, nazwy zespołów i głośna muzyka. Nasi koszykarze wybrali sobie nazwy: Harnoldy  i Bullet Team. Uczestników turnieju podzielono na dwie grupy eliminacyjne. Zwycięzca grupy spotykał się w półfinale z drugą drużyną drugiej grupy. Los zrządził, że w pierwszym półfinale trafiły na siebie dwa zespoły ZSO nr 1, a w drugim dwa zespoły CKZiU nr 2. W pierwszym półfinale zwyciężył zespół Harnoldy i to on trafił do finału A, natomiast Bullet Team do finału B.

W meczu o III miejsce Bullet Team przegrał z Tetra… i zajął IV miejsce w turnieju.

Mecz finałowy dostarczył wszystkim wiele emocji. Regulaminowy czas gry przyniósł remis, natomiast dogrywka nie była łaskawa dla naszych chłopców. Ostatecznie Harnoldy zajęli II miejsce w turnieju.

Wszystkim koszykarzom dziękujemy za zaangażowanie. Szczególne wyrazy szacunku należą się naszym ABSOLWENTOM, którzy przez ostatnie trzy lata godnie reprezentowali ZSO nr 1.

Składy zespołów:

Harnoldy – Patryk Janko, Marek Cyganek, Oskar Szkurłat i Kamil Janko.

Bullet Team – Szymon Głombik, Henryk Cycon, Maciej Cofała i Michał Thym.

Więcej na:

http://www.naszraciborz.pl/site/art/2-sport/0-/66662-w-ckziu-nr-1-rywalizowali-w-rozgrywkach-streetballa.html

Archiwa
%d bloggers like this: