Uczniowie Liceum Plastycznego w roli fotoreporterów oraz nowa wystawa w szkolnej galerii „W ŁĄCZNIKU”

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją fotograficzną ze spotkania z absolwentem I LO, panem Markiem Plurą, które odbyło się 15 czerwca w naszej szkole. Autorką fotoreportażu jest Patrycja Parys, uczennica klasy 2 Liceum Plastycznego.

Wśród kadrów warto zwrócić uwagę na te ilustrujące wizytę naszego Gościa  w szkolnej galerii “W ŁĄCZNIKU”. Aktualna wystawa przedstawia wybrane prace uczniów Liceum Plastycznego z pracowni podstaw projektowania graficznego wykonane pod kierunkiem mgr Anny Miguły, pracowni rysunku, malarstwa i rzeźby – pod kierunkiem mgr Justyny Reclik, pracowni rysunku i malarstwa pod kierunkiem mgr Agnieszki Chmieleckiej i fotografii pod kierunkiem dr Gabrieli Habrom-Rokosz.

Archiwa
%d bloggers like this: