Uczniowie ZSO Nr 1 z nagrodami Starosty Raciborskiego

Od wielu lat nasza szkoła może poszczycić się sukcesami uczniów, którzy za swoje liczne osiągnięcia są wyróżniani Nagrodą Starosty Raciborskiego. Nie inaczej było w tym roku. Do grona najlepszych w powiecie zaliczono aż 19 uczniów z ZSO nr 1.

Uroczyste wręczenie Nagród Starosty odbyło się podczas powiatowej inauguracji roku szkolnego 3 września 2018 roku w CKZiU nr 2 (Mechanik), gdzie dyplomy odebrali:

GIMNAZJALIŚCI:

Amadeus Kruty, Piotr Ploch, Paweł Gruszka, Bartłomiej Płaczek, Karolina Koletzko, Philipp Fuchs, Ewelina Ploch, Aleksandra Koloska, Fedor Brekhov i Aleksandra Kaptur – wszyscy byli laureatami bądź finalistami przedmiotowych konkursów.

LICEALIŚCI:

Natalia Ficoń, Aleksandra Szatanek, Jacek Nitychoruk, Mikołaj Cembaluk, Kacper Kordek, Sandra Gajda, Alicja Jacheć i Natalia Grzeszata oraz Paulina Rzeźnik z Liceum Plastycznego.

Wyróżnienie wybitnych uczniów ma nie tylko wymiar materialny, ale przede wszystkim stanowi powód do dumy dla Uczniów, Rodziców i szkoły. Jest wyrazem uznania za całoroczną, ciężką i systematyczną pracę. Jest też docenieniem pedagogów, którzy stają się mistrzami dla swoich podopiecznych.

Naszym wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów oraz powodzenia w nowym roku szkolnym!

Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony: www.naszraciborz.pl

Archiwa
%d bloggers like this: