Udany Dzień Kobiet naszych koszykarek!

8 marca 2018 w Dniu Kobiet, koszykarki naszego liceum sprawiły sobie świetny prezent! Podczas Finałów Miejskich w Koszykówce Dziewcząt zdobyły I miejsce! Tydzień wcześniej w sali Arena nasze zawodniczki rozegrały dwa mecze, oba zakończone zwycięstwem. W drugim dniu zmagań sportowych pozostał dziewczętom do rozegrania jeden, najtrudniejszy mecz, ze świetną reprezentacją dziewcząt z CKZiU Nr 1. Mecz stał na bardzo dobrym poziomie i do samego końca wynik nie był przesądzony. Ostatecznie nasze dziewczęta zakończyły mecz wynikiem 31 : 27 i zapewniły sobie awans do kolejnego etapu rozgrywek: Półfinałów Województwa Śląskiego. Punkty zdobyły: Z. Stęc kpt. (11), A. Walaszek (2), M. Michalewicz (2), D. Stawarz (2), A. Multaniak (4), K. Zimnicka (10). Gratulujemy!

Drużyna koszykarek wystąpiła w składzie: Alicja Multaniak, Zuzanna Stęc, Karolina Zimnicka, Dominika Stawarz, Ola Schmidt, Ania Walaszek, Klaudia Czaderna, Martyna Michalewicz, Kaja Sipel, Julia Paszek, Martyna Jasiak. Trenerem zespołu jest Anna Leśniak – Stęc.

Klasyfikacja końcowa Miejskich Rozgrywek w Koszykówkę Dziewcząt:

ZSO Nr 1 – I miejsce

CKZiU Nr 1 – II miejsce

ZSOMS – III miejsce

ZSO Nr 2 – IV miejsce

Zdjęcia w mediach: http://www.naszraciborz.pl/site/art/2-sport/0-/64576-koszykarki-i-lo-najlepsze-w-miejskich-finalach.html

 

Archiwa
%d bloggers like this: