Udany start naszych siatkarzy

Ośrodek MOSiR w Mysłowicach był areną tegorocznych zmagań 16 najlepszych dwójek siatkarskich województwa śląskiego. W Finale Wojewódzkiej Licealiady w siatkówce plażowej Racibórz reprezentowało dwóch uczniów I LOMichał Thym i Wojciech Rybiński. W pierwszym meczu nasi siatkarze wygrali z reprezentantami Tychów. Następnie trafili na jednego z faworytów turnieju, dwójkę z Żor, której jeden z zawodników brał udział w Mistrzostwach Świata Szkół w siatkówce plażowej. W strugach ulewnego deszczu o wyniku spotkania decydowały nie tylko umiejętności, ale i szczęście. Każdy zawodnik atakujący piłkę miał problemy z obserwacją jej lotu. Podniesienie oczu ku górze powodowało ich zalanie przez deszcz, a wiejący wiatr potęgował wychłodzenie organizmu. Mecz zakończył się zwycięstwem Żor. W meczu ćwierćfinałowym raciborzanie zagrali z ekipą z Będzina. Po bardzo zaciętym meczu Michał i Wojtek ulegli przeciwnikom, zajmując ostatecznie VII miejsce w województwie.

Gratulujemy i dziękujemy za ich postawę.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

Archiwa
%d bloggers like this: