Udany start piłkarek

23 marca, w Arenie Rafako odbył się XIV Makroregionalny Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych.

W zawodach wzięło udział 9 drużyn z województwa śląskiego i opolskiego. Dziewczęta z naszego liceum walczyły bardzo dzielnie. W swojej grupie eliminacyjnej trafiły na reprezentacje ZSO z Głubczyc oraz ZSOMS z Raciborza. Mecz z ZSOMS zakończył się wygraną naszych piłkarek 1:0. Spotkanie z Głubczycami nie było dla naszych zawodniczek szczęśliwe. Po zaciętej walce, mecz niestety zakończył się przegraną 0:2.

Zgodnie z ustalonym systemem rozgrywek, dziewczęta zajmując drugie miejsce w grupie, mogły walczyć jedynie o IV miejsce.

W kolejnej fazie rozgrywek zagrały mecz z reprezentacją ZST z Rybnika, wygrywając po emocjonujących rzutach karnych, 3:1. W ostatnim bardzo ważnym meczu, nasze piłkarki pokonały 1:0 raciborskie CKUiZ Nr 1, zapewniając sobie IV miejsce w turnieju.

Godnym podkreślenia jest fakt, iż reprezentacja naszej szkoły przegrała tylko jeden mecz w turnieju, i to z triumfatorem imprezy.

Gratulujemy!

Skład naszego zespołu: Ewa Kuczera, Kamila Krajewska, Sabina Cielanga, Izabela Jarzombek, Kaja Sipel, Milena Tarnowska, Marta Pietrzkiewicz, Nanda Kampik, Aleksandra Schmidt.

Opiekun zespołu: Piotr Michalak.

Więcej na:

https://sport.nowiny.pl/sport/137545-dziewczyny-z-glubczyc-najlepsze-w-turnieju-pilki-noznej-zdjecia.html

http://www.naszraciborz.pl/site/art/2-sport/0-/64950-makroregionalny-turniej-halowej-pilki-noznej-dziewczat-w-arenie-rafako.html

Archiwa
%d bloggers like this: