Umowa z British Council podpisana!

Umowa z British Council o współpracy w zakresie przygotowania uczniów do egzaminów FCE i CAE i przeprowadzania tych egzaminów, w przyszłości również na ternie naszej szkoły, została podpisana! Fakt ten sygnowały swoimi nazwiskami – ze strony British Council – pani Barbara Ballada, a ze strony naszej szkoły – pani dyrektor ZSO nr 1 – Marzena Kacprowicz.

Projekt współpracy zapewnia nowe standardy i możliwości dla uczniów i nauczycieli I Liceum Ogólnokształcącego i Liceum Plastycznego.

Egzaminy językowe Cambridge English są uznawane na całym świecie jako przepustka do kariery. Mogą okazać się niezwykle przydatne przy aplikowaniu o pracę w światowych instytucjach takich jak Adidas, Bank Millenium, Hewlett-Packard Poland, jak również na wielu uczelniach w kraju, Wielkiej Brytanii czy też USA.

Współpraca z British Council zapewnia naszym nauczycielom bezpłatne szkolenia, materiały promocyjne, podręczniki i testy, a uczniom naszego liceum zniżki przy zapisach na egzamin, egzaminy próbne, które będą mogły być przeprowadzone w naszej placówce. Pierwsza partia materiałów właśnie dotarła.

Siedmioro uczniów naszej szkoły już zapisało się na  egzaminy FCE i CAE w sesji majowo-czerwcowej, które odbędą się w Katowicach. Mamy nadzieję, że z każdym rokiem będzie nam przybywać chętnych do przystąpienia do egzaminów FCE i CAE.

Archiwa
%d bloggers like this: