Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

3 września 2018 r. o godzinie 9.00 na boisku szkolnym odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 dla uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1. Po wprowadzeniu sztandaru szkolnego oraz odśpiewaniu hymnu, pani dyrektor Marzena Kacprowicz przywitała wszystkich serdecznie, przedstawiła wychowawców klas pierwszych oraz złożyła życzenia na nowy rok szkolny. Następnie uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami do swoich klas. Uroczystość rozpoczęcia roku przygotowali uczniowie klasy 3 BM wraz z wychowawczynią panią Anną Leśniak-Stęc.

Wychowawcy w roku szkolnym 2018/2019:

3g1 – p. Emanuela Baron-Tomala

3g2 – p. Leszek Radaj

1 LP – p. Michał Sitek

2 LP – p. Wojciech Janiczko

3 LP – p. Martyna Rejner

4 LP – p. Małgorzata Sokołowska

1 H – p. Krystian Łyczek

1 B – p. Piotr Michalak

1 M – p. Joanna Karkocha

1 J – p. Aleksandra Mekeresz

1 MD – p. Małgorzata Wranik

2 H – p. Bogdan Depta

2 BC – p. Ewa Pytel

2 M – p. Joanna Gogulska

2 BJ – p. Małgorzata Szewczuk

3 H – p. Aleksandra Bycina

3 BC – p. Anna Strojny

3 M – p. Andrzej Widota

3 BM – p. Anna Leśniak-Stęc

 

Archiwa
%d bloggers like this: