Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

W końcu nadszedł upragniony dzień! W piątek 22 czerwca 2018 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 dla uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza i Liceum Plastycznego, a następnie dla uczniów Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi. Pani Dyrektor Marzena Kacprowicz w swoim przemówieniu pogratulowała uczniom, podziękowała za pracę, zaangażowanie, składając jednocześnie życzenia udanych, zdrowych i bezpiecznych wakacji.
W imieniu Dyrekcji i Grona Pedagogicznego życzymy udanych wakacji, dziękujemy za dobry miniony rok szkolny i czekamy na wszystkich we wrześniu! 🙂
Poniżej przekazujemy list Ministra Edukacji Narodowej skierowany do dyrektorów szkół i placówek oświatowych, dotyczący bezpieczeństwa dzieci i młodzieży podczas wypoczynku.

2018.06.15_podpisany list do Dyrektorów szkół i placówek_wypoczynek.(2191731_1806116)-1

Autorką zdjęć z zakończenia roku dla Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi jest pani Gabriela Habrom-Rokosz.

Archiwa
%d bloggers like this: