Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca 2019 roku po raz ostatni zabrzmiał szkolny dzwonek i z radością przywitaliśmy wakacje! Zanim jednak wybiegliśmy szczęśliwi ze szkoły, spotkaliśmy się w auli, by odebrać świadectwa i nagrody. Podczas spotkania w auli przede wszystkim skupiono się na ostatnim roczniku gimnazjalistów – to oni dzisiaj byli bohaterami dnia. Nasz słynny „Dwujęzyk” ukończyło w tym roku 61 uczniów, z czego 39 otrzymało świadectwa z wyróżnieniem. Pani wicedyrektor Grażyna Strózik podkreśliła, że gimnazjaliści na trwałe wpisali się w historię „Kasprowicza” i zawsze będą dumą szkoły. Wyraziła nadzieję, że większość absolwentów gimnazjum będzie kontynuować naukę w I Liceum Ogólnokształcącym lub Liceum Plastycznym.

Gratulacje za wysokie wyniki w nauce otrzymało 125 uczniów całego Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1, co jest wyśmienitym wynikiem, ale także osiągnięcia pozostałych uczniów również bardzo nas cieszą, bo przecież liczą się postępy, sukcesy artystyczne, sportowe… a tych jest naprawdę wiele.

Po części oficjalnej uczniowie zaprezentowali krótki występ muzyczny, a następnie przeszli na spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych.

Raz jeszcze wszystkim uczniom i absolwentom gratulujemy i życzymy udanego bezpiecznego wakacyjnego wypoczynku

Do zobaczenia 2 września 2019 roku!

Poniżej fotorelacja autorstwa pani Gabrieli Habrom – Rokosz:

 

 

Archiwa
%d bloggers like this: