Vanessa na śniadaniu Mistrzów

vanessa_sniadanie_mistrzow.jpg

Uczennica klasy II fn – Vanessa Zwick, wyróżniona została przez Wojewodńę śląskiego i śląskiego Kuratora Oświaty, zaproszeniem na “śniadanie Mistrzów”. Spotkanie wojewody i kuratora ze wszystkimi laureatami olimpiad przedmiotowych naszego województwa odbyło sińę 11.12.2012. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

vanessa_sniadanie_mistrzow.jpg

Uczennica klasy II fn – Vanessa Zwick, wyróżniona została przez Wojewodńę śląskiego i śląskiego Kuratora Oświaty, zaproszeniem na “śniadanie Mistrzów”. Spotkanie wojewody i kuratora ze wszystkimi laureatami olimpiad przedmiotowych naszego województwa odbyło sińę 11.12.2012. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 

vanessa2.jpg

 

 

sniadanie_mistrzow.jpg
Archiwa
%d bloggers like this: