Wernisaż wystawy FORMA w Galerii Gawra

6 czerwca 2019 roku o godz. 16.00 w Galerii GAWRA z siedzibą w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Raciborzu przy ul. Kasprowicza odbył się wernisaż wystawy prac uczniów Liceum Plastycznego „FORMA. Rysunek-fotografia-rzeźba”. Wystawa prezentuje prace uczniów wykonane w pracowniach rysunku i rzeźby pod kierunkiem mgr Justyny Reclik oraz fotografii artystycznej pod kierunkiem dr Gabrieli Habrom-Rokosz. Spotkaniu towarzyszył wykład dr Katarzyny Kwiotek na temat formy w sztuce. Podczas wernisażu młodzi autorzy prac chętnie opowiedzieli o swoich inspiracjach. Wystawę można oglądać do końca czerwca w godzinach otwarcia biblioteki. Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy do zobaczenia galerii zdjęć autorstwa dr Gabrieli Habrom-Rokosz i Renaty Rybarz z kl. 2 LP:

Zapraszamy do zobaczenia fotorelacji z wydarzenia na stronie biblioteki oraz portalu raciborz.com.pl:

https://www.biblrac.pl/pl/site/wydarzenie/1964-forma-wernisaz-wystawy.html

https://raciborz.com.pl/2019/06/06/forma-wystawa-liceum-plastycznego-w-raciborskiej-bibliotece.html

Archiwa
%d bloggers like this: