Wiosenne foto-obserwacje w Arboretum Bramy Morawskiej

W pierwszym dniu wiosny młodzież z klas 2B i 2LP pod opieką mgr Anny Strojny i dr Gabrieli Habrom-Rokosz miała okazję odkrywać świadectwa rodzącej się wiosny w Arboretum Bramy Morawskiej. Wyjątkowo delikatne światło pozwoliło na rejestrację unikatowych kadrów. Obrazy fotograficzne autorstwa członkiń nowo-powstałego Koła Fotograficznego “KLISZA” – Jagody Główki, Pauliny Habrom, Emilii Krawczyńskiej i i Michaliny Żebrowskiej ukazują wyjątkową wrażliwość na piękno wiosennej flory i wdzięk fauny. Plener ten zainaugurował cykl warsztatów fotograficznych o charakterze proekologicznym, które pod hasłem: “ŚWIATŁEM-BARWĄ-KRESKĄ” realizowane będą zgodnie z założeniami autorskiego programu dr Gabrieli Habrom-Rokosz w kolejnych porach roku w celu śledzenia zmian zachodzących w przyrodzie oraz odkrywania niepowtarzalnych walorów piękna form otaczającej nas rzeczywistości.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć autorstwa Jagody Główki, Emilii Krawczyńskiej, Michaliny Żebrowskiej,  Pauliny Habrom z klasy 2 LP oraz dr Gabrieli Habrom-Rokosz.

 

Archiwa
%d bloggers like this: