Wkraczasz w dorosłośæ – wybieraj

Obrazy newsów: wybieraj.jpg

10 maja uczniowie klasy IMJ oraz ILP uczestniczyli w zajńęciach warsztatowych prowadzonych przez przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu sierż. sztabowego Edytńę Mazur, sierż. sztabowego Annńę Wróblewską przy współudziale policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach – kom. Pawła Warchoła oraz asp. Aleksandra Benisza. Spotkanie dotyczyło profilaktyki uzależnień, temat zajńęæ brzmiał: „Wkraczasz w dorosłośæ – wybieraj”.

Obrazy newsów: wybieraj.jpg 10 maja uczniowie klasy IMJ oraz ILP uczestniczyli w zajńęciach warsztatowych prowadzonych przez przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu sierż. sztabowego Edytńę Mazur, sierż. sztabowego Annńę Wróblewską przy współudziale policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach – kom. Pawła Warchoła oraz asp. Aleksandra Benisza. Spotkanie dotyczyło profilaktyki uzależnień, temat zajńęæ brzmiał: „Wkraczasz w dorosłośæ – wybieraj”.

Obrazy newsów: wybieraj_1.jpg

Obrazy newsów: wybieraj_2.jpg

Archiwa
%d bloggers like this: