Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Jńęzyka Rosyjskiego dla uczniów gimnazjów

Obrazy newsów: ros.jpg 

W dniu 03 lutego 2017 roku odbył sińę okrńęgowy etap Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Jńęzyka Rosyjskiego dla uczniów gimnazjów. Naszą szkołńę reprezentowało dwoje uczniów: Wiktoria Krumpietz z klasy II G2 oraz Fedor Brekhow z klasy I G1 (opiekun – nauczyciel jńęzyka rosyjskiego Leszek Radaj). Nasi uczniowie w Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym w Rybniku zmagali sińę z testem leksykalno – gramatycznym, a nastńępnie pisali wypracowanie. Na uwagńę zasługuje fakt, że w okrńęgowych eliminacjach w Rybniku, udział wzińęli uczniwie z dwóch okrńęgów: Okrńęg Rybnik, którego reprezentantami byli tylko nasi uczniowie oraz Okrńęg Gliwice. Z niecierpliowością czekamy na wyniki i gratulujemy już sukcesu!!!

Archiwa
%d bloggers like this: