Współpraca ze szpitalem i medyczne szkolenia

Tym razem będzie o „mędrca szkiełku i oku”, pod znakiem eskulapa! Podnosimy jakość kształcenia z zakresu edukacji dla bezpieczeństwa na wyższy poziom. Można? Oczywiście, jeśli zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej poprowadzi Mariusz Cichoń – wieloletni ratownik medyczny z Pogotowia Ratunkowego w Raciborzu, posiadający ogromne doświadczenie zawodowe i umiejętności dydaktyczne.

Wszystko za sprawą podpisanej we wtorek 31 października umowy o współpracy naszej Szkoły, reprezentowanej przez Dyrektor Marzenę Kacprowiczze Szpitalem Rejonowym w Raciborzu. Ze strony Szpitala umowę sygnowała Zastępca Dyrektora Elżbieta Wielgos-Karpińska. Koordynatorem z ramienia ZSO nr 1 jest Bożena Dworak.

Obrazy newsów: wspolpraca_szpital.jpg

Umowa przewiduje ponadto wykłady warsztaty z udziałem raciborskich lekarzy, możliwość zapoznania się z pracą medyków oraz czynny udział naszych uczniów w organizowanych przez Szpital zawodach z ratownictwa medycznego. W przyszłym roku na bazie tej współpracy ruszamy z nowym profilem MEDYCZNYM! Szczegóły u Pań Bożeny Dworak i Anny Strojny.

Archiwa
%d bloggers like this: