Współpracy z Fundacją Pennsylvania ciąg dalszy…

Rozpoczął się czwarty rok współpracy LO1 z fundacją Pennsylvania Partnerships Abroad, Ltd. i jej przewodniczącym – Billem Minskerem. Współpraca ta polega na niestandardowej nauce języka angielskiego. Fundacja raz w roku przesyła szkole materiały do nauki języka, z których korzystają nasi uczniowie.  Materiały te dostępne są w szkolnej czytelni i bibliotece. Przez cztery lata udało się zgromadzić całkiem pokaźny zbiór powieści, opowiadań, słowników, albumów, czasopism o różnej tematyce (popularno-naukowej, polityczno-społecznej, motoryzacyjnej), jak również zbiór filmów.

Obrazy newsów: mat_od_billa.jpg

Bill Minsker jest nauczycielem akademickim Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu ale nie tylko. Bill to prawdziwy pasjonat, który raz w roku angażuje się w przeprowadzenie zajęć z języka angielskiego z uczniami naszej szkoły, licealistami jak również gimnazjalistami. Uczniowie bardzo chętnie biorą udział w tych zajęciach i już dzisiaj niecierpliwie czekają na kolejna wizytę Billa, która zaplanowana jest na kwiecień.

ED

Archiwa
%d bloggers like this: