Wyjazd na narty 2019

W dniach od 7 do 9 stycznia, jak co roku uczniowie naszego liceum wybrali się na narty do Wisły.

Pierwszego dnia po przyjeździe na miejsce, zostaliśmy zakwaterowani w przytulnym, szkolnym schronisku młodzieżowym „Granit” w Malince. Pełni sił i motywacji wyruszyliśmy na pierwszy cel naszej wycieczki, jakim była Stacja Narciarska Cieńków. Pogoda dopisywała nam przez całe trzy dni, a zjazdy były przyjemne i udane.

Drugiego dnia zjeżdżaliśmy na Soszowie, stacji narciarskiej położonej w Beskidzie Śląskim w Wiśle. Uśmiechnięci i zmęczeni wróciliśmy do schroniska, zaliczając przed tym zakupy w sklepie – albowiem sami gotowaliśmy sobie posiłki, według naszego smaku i uznania.

Trzeciego dnia zawitaliśmy na stoku w Nowej Osadzie. Chcieliśmy jak najbardziej skorzystać z ostatniego dnia na nartach, dlatego daliśmy z siebie wszystko. Przez cały wyjazd towarzyszyły nam nasze opiekunki, Pani Joanna Sokołowska, Pani Marzena Niżborska oraz Pani Ewa Pytel. 

Cały wyjazd będziemy wspominać bardzo mile, a na wyjazd za rok będziemy czekać z niecierpliwością.

Archiwa
%d bloggers like this: