Wyjście na lodowisko

Obrazy newsów: lodowisko_1g2.jpg

O tym, że można wesoło spńędzaæ zimńę przekonała sińę w grudniowy wtorek klasa 1g2 wychodząc na lodowisko. Wszyscy pińęknie radzili sobie na łyżwach, nawet osoby, które miały je pierwszy raz na stopach – poradziły sobie świetnie!
Mamy nadziejńę, że nie było to ostatnie wyjście ma lodowisko, a poza tym … chyba nikogo nie trzeba przekonywaæ że to dobry sposób na zachowanie dobrej sylwetki. Godzinna jazda na łyżwach pozwala spaliæ od 300 do 800 kalorii, chociaż wszystko zależy od intensywności jazdy.
Jedno jest pewne, bawiliśmy sińę świetnie i czekamy na powtórkńę z rozrywki!

Obrazy newsów: lodowisko_1g2.jpg O tym, że można wesoło spńędzaæ zimńę przekonała sińę w grudniowy wtorek klasa 1g2 wychodząc na lodowisko. Wszyscy pińęknie radzili sobie na łyżwach, nawet osoby, które miały je pierwszy raz na stopach – poradziły sobie świetnie!
Mamy nadziejńę, że nie było to ostatnie wyjście ma lodowisko, a poza tym … chyba nikogo nie trzeba przekonywaæ że to dobry sposób na zachowanie dobrej sylwetki. Godzinna jazda na łyżwach pozwala spaliæ od 300 do 800 kalorii, chociaż wszystko zależy od intensywności jazdy.
Jedno jest pewne, bawiliśmy sińę świetnie i czekamy na powtórkńę z rozrywki!

Obrazy newsów: lodowisko_1g2_1.jpg

Archiwa
%d bloggers like this: