Wyniki konkursu pt. "Plakat o tematyce społecznej"

Obrazy: zso1_zawody.jpg Podajemy wyniki konkursu plastycznego pt. “Plakat o tematyce społecznej” dla uczniów ZSO nr1 w Raciborzu organizowanego przez nauczyciela przedsińębiorczości Stanisławńę Spychała-Walenko:

I miejsce – Agnieszka Kowalska kl. I LP
II miejsce – Agata Kocjan kl. I BG
III miejsce – Agnieszka Wiśniewska kl. I BG oraz Adam Kandora kl. I LP
Serdecznie gratulujemy!
Lista osób wyróżnionych oraz wybrane prace w rozwinińęciu newsa.
Obrazy: zso1_zawody.jpg Podajemy wyniki konkursu plastycznego pt. “Plakat o tematyce społecznej” dla uczniów ZSO nr1 w Raciborzu organizowanego przez nauczyciela przedsińębiorczościStanisławńę Spychała-Walenko:

I miejsce – Agnieszka Kowalska kl. I LP
II miejsce – Agata Kocjan kl. I BG
III miejsce – Agnieszka Wiśniewska kl. I BG oraz Adam Kandora kl. I LP

 

Wyróżnienia zdobyli: 

Karolina Dłucik kl. I BG
Jakub Wyleżoł kl. I MH
Radosław Kowalski  kl. I BC
Magdalena Fulneczek kl. I BG
Urszula Kusy kl. III gimnazjum
Serdecznie gratulujemy!

Nagrody zostaną wrńęczone na akademii szkolnej. Prace konkursowe bńędzie można obejrzeæ na wystawie pokonkursowej w auli szkoły po feriach. Serdeczne podzińękowania za udział w tym konkursie dla wszystkich uczestników.
S.S.-W.

 

 

 

Archiwa
%d bloggers like this: