Wystawa “News” w Galerii Gawra

W poniedziałek 4 lutego 2019 roku o godzinie 16.00 w Galerii GAWRA z siedzibą w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Raciborzu odbył się wernisaż wystawy fotografii Adama Rokosza OP, absolwenta 1 LO, pt. “News”. Tak o zaprezentowanych na wystawie pracach mówi autor:
“News”
Pomiędzy rzeczywistością a oczekiwaniami rozlega się przestrzeń codziennych faktów. Ich obecność dociera w każdy zakątek naszego życia, wypełniając czas pracy, rozrywki, relacje międzyludzkie oraz miejsce dla Boga.
Adam Rokosz OP
Urodzony w Raciborzu. Absolwent I LO im. Jana Kasprowicza.
Dyplomy magisterskie Universität Regensburg [D] na kierunkach: Muzykologia i Information Science. Laureat konkursów, przeglądów oraz konfrontacji fotograficznych (Tokyo, Warszawa, Białystok, Katowice, Rybnik, Kluczbork, Opole). Uczestnik międzynarodowych warsztatów, plenerów i festiwali fotograficznych (Cypr, Włochy, Niemcy, Austria, Czechy, Polska). Członek zespołu założycielskiego Studenckiego Koła Naukowego Fotografii Artystycznej FOTON działającego przy PWSZ w Raciborzu.  Od 2009 w Zakonie Kaznodziejskim (Dominikanie). Aktualnie student Teologii Katolickiej. Mieszka w Wiedniu.
Zapraszamy do zobaczenia wystawy, a także fotorelacji z wernisażu wystawy autorstwa Emilii Krawczyńskiej z klasy 2 LP.

Poprzednie

Archiwa
%d bloggers like this: