Wystawa w Opawie – sukces absolwentki Liceum Plastycznego

W dnaich 9.10 – 2.11. 2017 r. mogliśmy ogladać prace absolwentki Liceum Plastycznego (rocznik 2015) Patrycji Piechuli oraz nauczycielki fotografii w Liceum Plastycznym, pani Gabrieli Habrom-Rokosz, a także fotografie autorstwa Michała Sobczyka. Wystawę fotografii przyrodniczej, obrazującej autorskie spojrzenia na otaczający nas świat Natury, pt. PASJA – VÁŠEŇ gościła biblioteka miejska w Opawie (Knihovna Petra Bezruče v Opavě).

Obrazy newsów: piechula_p_sukces_2.jpg

Zapraszamy do zapoznania się z CV artystycznym Patrycji Piechuli oraz komentarzem, jaki towarzyszył wystawie. Patrycji życzymy dalszych sukcesów i pięknych ujęć!

 

Poniżej zdjęcia Patrycji Piechuli wykonane na Podlasiu.

Obrazy newsów: piechula_p_sukces_1.jpg

Obrazy newsów: piechula_p_sukces_6.jpg

Obrazy newsów: piechula_p_sukces_5.jpg

Archiwa
%d bloggers like this: