XII Turniej Mikołajkowy Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców

mikolajki_zaj.jpg 4-tego grudnia w hali ZSO w Rudniku odbył sińę XII Turniej Mikołajkowy Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców. Wzińęło w nim udział 11 drużyn, 6 drużyn chłopców i 5 drużyn dziewcząt. Zawodniczki oraz zawodnicy z naszej szkoły dzielnie walczyli wpierw o wyjście z grupy do fazy finałowej, a nastńępnie o miejsca na podium tej imprezy. Wińększe szczńęście sprzyjało dziewczynom, które ostatecznie zajńęły 3-cie miejsce. Chłopcy w meczu o 3-cie miejsce przegrali po zacińętym meczu z “Budowlanką” i mimo starań zajńęli miejsce czwarte. Warto napomnieæ, iż w nagrodach indywidualnych najsympatyczniejszą zawodniczką turnieju została uczennica naszej szkoły, Carmen Walden.

Link do galerii zdjńęæ znajduje sińę w dalszej czńęści newsa.

mikolajki_zaj.jpg 4-tego grudnia w hali ZSO w Rudniku odbył sińę XII Turniej Mikołajkowy Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców. Wzińęło w nim udział 11 drużyn, 6 drużyn chłopców i 5 drużyn dziewcząt. Zawodniczki oraz zawodnicy z naszej szkoły dzielnie walczyli wpierw o wyjście z grupy do fazy finałowej, a nastńępnie o miejsca na podium tej imprezy. Wińększe szczńęście sprzyjało dziewczynom, które ostatecznie zajńęły 3-cie miejsce. Chłopcy w meczu o 3-cie miejsce przegrali po zacińętym meczu z “Budowlanką” i mimo starań zajńęli miejsce czwarte. Warto napomnieæ, iż w nagrodach indywidualnych najsympatyczniejszą zawodniczką turnieju została uczennica naszej szkoły, Carmen Walden.

XII Turniej Mikołajkowy Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców
kliknij powyżej

Archiwa
%d bloggers like this: