Zajęcia z dr Rachel Sumner

W ramach współpracy z PWSZ w Raciborzu dr Rachael Sumner kolejny już raz poprowadziła zajęcia z maturzystami klas trzecich.

Młodzież, przygotowująca się do matury, miała okazję sprawdzić swoje umiejętności z komunikacji w języku angielskim – to był świetny trening z native speaker’em przed egzaminem ustnym z języka angielskiego.

Z relacji uczniów wynika, że “kontakt z żywym językiem poszerzył nasze umiejętności komunikacyjne, żarty przełamały barierę stresu, a przyjazna atmosfera na zajęciach ułatwiła kontakt z prowadzącą.” Uczniowie stwierdzili też, że zajęcia “poprawiły naszą językową samoocenę”

Uczennice zadedykowały Rachael wiersz napisany tuż po zajęciach.

“Dziś na angielskim coś nowego mamy

i z Panią Rachael rozmawiamy

Już wszystkie tajniki angielskiego znamy

i matury się nie obawiamy!”

Nastpęne

Archiwa
%d bloggers like this: