Zajńęcia edukacyjne w Galerii OBOK

Obrazy newsów: wystawa_belfer_luty_2017.jpg W dniu 17 lutego br. miały miejsce zajńęcia edukacyjnych uczniów Liceum Plastycznego w Galerii OBOK. W ramach kształcenia artystycznego, tj. grafiki, malarstwa, rzeźby i fotografii, prowadzący poszczególne pracownie: mgr Martyna Rejner (rysunek i malarstwo), mgr Katarzyna Fober, mgr Michał Sitek (grafika warsztatowa, projektowanie graficzne) i dr Gabriela Habrom-Rokosz (fotografia) przygotowali dla swoich uczniów specjalną wystawńę złożoną z wybranych prac swojego autorstwa, jako środki dydaktyczne. 

W dniu 17 lutego br. miały miejsce zajńęcia edukacyjnych uczniów Liceum Plastycznego w Galerii OBOK. W ramach kształcenia artystycznego, tj. grafiki, malarstwa, rzeźby i fotografii, prowadzący poszczególne pracownie: mgr Martyna Rejner (rysunek i malarstwo), mgr Katarzyna Fober, mgr Michał Sitek (grafika warsztatowa, projektowanie graficzne) i dr Gabriela Habrom-Rokosz (fotografia) przygotowali dla swoich uczniów specjalną wystawńę złożoną z wybranych prac swojego autorstwa, jako środki dydaktyczne. 

Podczas tych nietypowych zajńęæ uczniowie mieli okazjńę poznaæ fragment twórczości swoich nauczycieli. Relacjńę z zajńęæ zarejestrowała Raciborska Telewizja Kablowa.

Obrazy newsów: wystawa_luty_2017.jpg

Wińęcej zdjńęæ możemy podziwiaæ na Facebooku Liceum Plastycznego.


 

Archiwa
%d bloggers like this: