Zakończenie roku szkolnego dla Maturzystów

Obrazy newsów: zakonczenie_kwiecien_2016.jpg Egzaminy maturalne nadal trwają – przed naszymi Maturzystami jeszcze chemia, geografia, fizyka, historia sztuki, historia i jńęzyk rosyjski, a także egzaminy ustne z jńęzyków obcych i jńęzyka polskiego. A my przypominamy dzień zakończenia nauki w I LO i Liceum Plastycznym. W tym roku uroczystośæ ta odbyła sińę 29 kwietnia w RCK przy ul. Chopina w Raciborzu. Wińęcej w rozwinińęciu newsa.
Obrazy newsów: zakonczenie_kwiecien_2016.jpg Egzaminy maturalne nadal trwają – przed naszymi Maturzystami jeszcze chemia, geografia, fizyka, historia sztuki, historia i jńęzyk rosyjski, a także egzaminy ustne z jńęzyków obcych i jńęzyka polskiego. A my przypominamy dzień zakończenia nauki w I LO i Liceum Plastycznym. W tym roku uroczystośæ ta odbyła sińę 29 kwietnia w RCK przy ul. Chopina w Raciborzu

ILO opuszczało 156 absolwentów, a Liceum Plastyczne – 12. Klasy młodsze przygotowały czńęśæ artystyczną oraz pamiątkowe długopisy „na szczńęście”. Uczniowie dzińękowali swoim nauczycielom i wychowawcom, a wychowawcy uczniom i rodzicom. Były chwile wzruszeń i zabawne pożegnania.

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Raciborzu przyznało nagrodńę „Primus inter pares” uczennicy klasy 3IM Martynie Mecner oraz wyróżniło uczennicńę Liceum Plastycznego – Jolantńę Lamlńę. Spora grupa uczniów odebrała certyfikaty i dyplomy potwierdzające zdany egzamin DSDII. Wyróżniający sińę sportowcy odebrali nagrody w postaci statuetek i dyplomów. Wszyscy absolwenci tego dnia trzymali w dłoniach świadectwa – dokumenty potwierdzające, iż posiadają średnie wykształcenie. świadectwa maturalne odbiorą 5 lipca.

Wszystkim absolwentom życzymy dobrze zdanej matury, trafnych wyborów oraz realizacji marzeń związanych z dalszą nauką i pracą.

Zdjńęcia z uroczystości można zobaczyæ na szkolnym Facebooku: Album 1 oraz Album 2.

Archiwa
%d bloggers like this: