Zapowiedź spotkania z Witoldem Englenderem

W poniedziałek 28 października 2019 r. o 14:00 w auli naszej szkoły odbędzie się spotkanie z współorganizatorem VIII Ogólnopolskiego Festiwalu Fotografii Otworkowej OFFO’2019, kolekcjonerem zdjęć, właścicielem Galerii “CIASNA” w Jastrzębiu Zdroju, wielokrotnie nagradzanym fotografikiem i sympatycznym człowiekiem – Witoldem Englenderem. Spotkanie zapowiada kolejne wydarzenie, tj. wernisaż wystawy czeskiej fotografii otworkowej, która w ostatnim czasie została zamontowana w naszej szkolnej Galerii GALAKTYKA [w łączniku]. 12 listopada o 17:00 nastąpi uroczyste otwarcie tej wystawy oraz prezentacja autorów prac: Kat i Tom’a Hudeck’a z Ostrawy i Antona Svrck’a z Karviny.
Od 16.10-06.11.2019 w ramach w/w Festiwalu nasi uczniowie prezentują prace fotograficzne wykonane “puszkami po kawie” [camera obscura] w Rybniku w Galerii Halo! Rybnik. Oficjalny finisaż tej wystawy planowany jest na 4 listopada godz. 17:00. – Zapraszamy!
Archiwa
%d bloggers like this: