Zapraszamy na wystawę prac uczniów Liceum Sztuk Plastycznych i koncert w Szkole Muzycznej

7 stycznia 2020 r. o godz. 17.00, w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Raciborzu, odbędzie się pierwszy koncert z cyklu MUZYCZNA RESTART, obejmujący koncerty na inaugurację nowej sali koncertowej w zmodernizowanym gmachu szkoły muzycznej, podczas którego wystąpi Judyta Pisarczyk Quartet. Koncertowi towarzyszyć będzie będzie wystawa prac fotograficznych autorstwa uczniów i absolwentów Liceum Sztuk Plastycznych w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Raciborzu, powstałych w pracowni fotografii prowadzonej przez dr Gabrielę Habrom-Rokosz. Wystawa MAGIA ŚWIATŁA zorganizowana została w ramach Ogólnopolskiego Festiwalu Fotografii Otworkowej – OFFO’2019 w roku jubileuszowym 180-lecia narodzin fotografii. Już dziś zapraszamy na to wyjątkowe, artystyczne wydarzenie, w którym nasza szkoła ma zaszczyt brać udział! Więcej informacji na stronie PSM:

http://psmraciborz.pl/event/koncert-judyta-pisarczyk-quartet/

fot. Maja Wacławczyk

Archiwa
%d bloggers like this: