Zaproszenie na “Ferie online z ASP w Łodzi”

Poniżej znajdziecie propozycję ciekawego spędzenia czasu podczas zimowych ferii. W wolnym czasie możecie połączyć przyjemne z pożytecznym i zapoznać się z ofertą Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Serdecznie zapraszamy młodzież ze szkół średnich, kandydatów na studia oraz wszystkie zainteresowane osoby do udziału w wydarzeniu “Ferie online z ASP w Łodzi”, które odbędzie się w dniach 11-15 stycznia 2021 roku.

“Ferie online z ASP w Łodzi” to świetna okazja do zapoznania się z ofertą dydaktyczną Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

W specjalnie przygotowanych “pokojach” na platformie Webex dyżurować będą nasi pedagodzy. Ponieważ na każdy kierunek studiów są inne wymagania egzaminacyjne, zaplanowaliśmy spotkania z przedstawicielami każdego z kierunków z oferty dydaktycznej ASP w Łodzi.

Podczas takich spotkań dowiecie się, co powinno się znaleźć w Waszej teczce (portfolio) i jakie wymagania stawiamy kandydatom. Będzie to także znakomita okazja do skorzystania ze zdalnej korekty prac rysunkowych, malarskich czy fotograficznych.

Zapraszamy również do odwiedzenia “pokoju” Ambasadorki ASP w Łodzi – studentki Marty Pełszyk, która wprowadzi Was w tajniki życia studenckiego. 🙂

Szczegółowy harmonogram wydarzenia będzie dostępny po 7 stycznia 2020 r. na naszej stronie internetowej https://www.asp.lodz.pl/index.php/pl/o-akademii/wydarzenia/1909-ferie-online-z-asp-w-lodzi

 Serdecznie zapraszamy!

Izabela Wojtyczka

 Koordynator ds. edukacji i promocji kultury

w Centrum Nauki i Sztuki Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi

tel. 696 083 293

 

 

Archiwa
%d bloggers like this: