Zaproszenie na konferencję “ZOBACZ-ZNAJ-ZACHOWAJ”

Serdecznie zapraszamy do udziału w programie przygotowanym przez naszych nauczycieli oraz uczniów Liceum Plastycznego w ramach konferencji dedykowanej zabytkom “ZOBACZ-ZNAJ-ZACHOWAJ”, który odbędzie się 22 listopada 2018 roku ma Zamku Piastowskim w Raciborzu. W programie między innymi slajd show oraz wernisaż fotografii “Detal w architekturze – pomiędzy dokumentem a kreacją” autorstwa dr Gabrieli Habrom-Rokosz, uczniów naszego Liceum Plastycznego oraz członków Studenckiego Koła naukowego Fotografii Artystycznej FOTON, który rozpocznie się o godz.11.30, a także wykład dr Katarzyny Kwiotek pt. “Współczesna sztuka w gotyckim kościele – Galeria z okazji Tysiąclecia Chrztu Polski w kościele Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Raciborzu”, który zaplanowano na godz. 16.30 w sali konferencyjnej. Szczegóły na plakacie. Zapraszamy!

Archiwa
%d bloggers like this: