Zaproszenie na wyjazd integracyjny 2018

Wyjazdy integracyjne w naszej szkole, to już wieloletnia tradycja. Organizujemy je zwykle na przełomie września i października, a za cel obieramy Zakopane i jego okolice.
Dlaczego Zakopane? Patronem I Liceum Ogólnokształcącego jest Jan Kasprowicz, który w willi na Harendzie (pomiędzy Zakopanem a Poroninem) spędził ostatnie lata swojego życia. Obecnie w willi tej mieści się odwiedzane przez nas Muzeum Jana Kasprowicza.
Wyjazd integracyjny jest jedyną w swoim rodzaju okazją do nawiązania koleżeńskich i przyjacielskich relacji w klasie i nie tylko, bo na wyjazdy jadą wszyscy uczniowie klas pierwszych I LO i Liceum Plastycznego. Poznać można też lepiej nauczycieli i wychowawców…
Już zarezerwowaliśmy dla Was noclegi wraz z wyżywieniem w Poroninie w gościnnej “Majerczykówce”. Do dyspozycji mamy pokoje 2,3,4 i 5-osobowe wraz z balkonami oraz góralską jadalnię.

Oprócz spaceru po Krupówkach i wjazdu na Gubałówkę, jest też okazja do wędrówki po górach, a jeśli ktoś nie czuje się na siłach, to spaceruje w dolinkach. 😉 Uwierzcie, że pogoda nie ma tu znaczenia.

Tak bawiliśmy się w ubiegłym roku:
https://www.facebook.com/zso1raciborz/videos/2038813783006954/

W tym roku wyjazd integracyjny odbędzie się w dniach 1 – 5 października. Pojedziemy w dwóch turach: od poniedziałku do środy – trzy klasy oraz od środy do piątku – kolejne trzy klasy.

W związku z powyższym bardzo prosimy o wyrażenie zgody (lub odmowy) na kartkach wręczonych uczniom przy składaniu dokumentów (do pobrania również tutaj) i dostarczenie ich do szkoły do 13 lipca 2018 r. (można też przesłać zeskanowaną zgodę mailem na adres szkoły: [email protected]).

Mamy nadzieję, że nikogo nie zabraknie na tegorocznym wyjeździe!

Archiwa
%d bloggers like this: