“Zdrowo i wyczynowo” – kolejne Spotkanie z Absolwentem za nami

Gościem kolejnego “Spotkania z Absolwentem” był Krzysztof Borkowski, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu, absolwent 1 LO z 2005 roku (klasa matematyczno-geograficzna ze specjalnością menadżerską). Gość spotkania przedstawił młodzieży strukturę organizacyjną, bazę, funkcjonowanie raciborskiego sportu, imprezy rekreacyjne, wydarzenia sportowe, omawiając także długie procesy przygotowań i to jak wygląda organizacja “od kuchni”. Dyrektor OSiRu zachęcił do nauki, ale również do rozwijania swoich pasji, zainteresowań, w tym sportu, a także korzystania z bazy i oferty OSiRu.

Zapraszamy do zobaczenia galerii zdjęć autorstwa uczniów klasy 2 LP:  Victorii Malcharek, Emilii Krawczyńskiej i Krystiana Cekusa.

Archiwa
%d bloggers like this: