Obrazy newsów: zebranie19032015.jpg

Przypominamy, że w czwartek 19 marca o godzinie 17:00 odbńędą sińę zebrania wychowawców klas z rodzicami. O godz. 16:30 w sali 210 spotykają sińę rodzice uczniów wyjeżdżających w kwietniu do Francji.

O godz. 16:30 rozpocznie sińę również kiermasz wielkanocny przygotowany przez uczniów Liceum Plastycznego. Dochód z kiermaszu zasili konto Rady Rodziców ZSO nr 1. Zapraszamy wszystkich do wsparcia inicjatywy uczniów.

Zebranie z rodzicami

Obrazy: infozso1.gif Przypominamy, że w najbliższy czwartek, tj. 20 listopada odbńędą sińę spotkania wychowawców klas z rodzicami. Zapraszamy tradycyjnie na godz. 17:00.

Zebranie z rodzicami

Serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku szkolnym spotkania z Rodzicami, które odbńędą sińę w czwartek 11 września 2014 r.

Rodziców uczniów klas maturalnych ILO zapraszamy na godz.16:30 do auli ZSO nr 1 na spotkanie z dyrektorem Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1.

Rodziców uczniów klas pierwszych zapraszamy na godz. 17:00 również do auli ZSO nr 1, gdzie odbńędzie sińę spotkanie z dyrektorem Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1.

Po spotkaniu w auli Rodzice przejdą do wyznaczonych sal, by spotkaæ sińę z wychowawcami.

Rodziców uczniów pozostałych klas zapraszamy na godz. 17:00 na spotkanie z wychowawcami.

Harmonogram spotkań na rok szkolny 2014/2015