Zmagania koszykarzy zakończone

8 marca, w Arenie Rafako zakończyły się zmagania uczniów szkół ponadgimnazjalnych, w zespołowych grach sportowych. Jako ostatnią rozegrano koszykówkę chłopców. Do rozgrywek przystąpiły reprezentacje ZSE, CKZiU nr 2 (Mechanik),II LO i ZSO nr 1.

Turniej podzielono na dwie tury spotkań. 1 marca nasi koszykarze wysoko pokonali  reprezentację Ekonomika, a następnie wygrali z zespołem II LO.

Ostatni mecz, rozegrany 8 marca, miał zdecydować o końcowej klasyfikacji zespołów. Naszym przeciwnikiem była drużyna Mechanika, uznawana za faworyta rozgrywek. Pomimo wielkiego zaangażowania naszych koszykarzy, przeciwnik okazał się dla nas zbyt silny. Na słowa uznania zasługuje Oskar Szkurłat, który pomimo kontuzji nosa, z pełną determinacją podjął walkę o tytuł mistrzowski.

Szkoda, że w meczu finałowym nie mogli wziąć udziału dwaj nasi koszykarze, których pokonała grypa.

Ostatecznie koszykarze ZSO nr 1 zostali wicemistrzami powiatu raciborskiego.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Koszykarze wystąpili w składzie: Oskar Szkurłat, Szymon Głombik, Patryk Janko, Henryk Cycon, Maciej Cofała, Adam Kotula, Jakub Bożentka, Adam Wysocki, Szymon Mucha, Karol Paluch.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Archiwa
%d bloggers like this: