Zmiana terminu rozstrzygnięcia konkursu plastycznego

Przypominamy, że w poniedziałek 21 maja mija termin składania prac w Powiatowym Konkursie Plastycznym ZABYTKI Z LISTY ŚWIATOWEGO DZIEDZICTWA KULTURY UNESCO – WSPÓLNA SPUŚCIZNA EUROPY. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w Konkursie. Laureatom – autorom, którzy zdobędą trzy pierwsze miejsca w Konkursie, zostaną przyznane dyplomy specjalne oraz nagrody w postaci wycieczki do Strasburga, gdzie zwiedzane będą m. in. instytucje unijne, która odbędzie się w czerwcu 2018 roku.

Prace konkursowe będzie można złożyć lub przesłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 21 maja 2018 roku (poniedziałek) do godz. 15.00 na adres Organizatora: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu, ul. Jana Kasprowicza 11, 47-400 Racibórz lub osobiście złożyć w sekretariacie Szkoły. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone podczas uroczystości wręczenia nagród, która odbędzie się 28 maja 2018 roku (poniedziałek) o godz. 8.30 w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 (UWAGA – ZMIANA TERMINU ROZSTRZYGNIĘCIA KONKURSU Z DNIA 25 MAJA NA 28 MAJA).

Tematem przewodnim Konkursu, odbywającego się pod patronatem Posła do Parlamentu Europejskiego Bolesława Piechy oraz Starosty Raciborskiego Ryszarda Winiarskiego, we współpracy z Fundacją Ofki Raciborskiej, jest plastyczna interpretacja tematu „ZABYTKI Z LISTY ŚWIATOWEGO DZIEDZICTWA KULTURY UNESCO – WSPÓLNA SPUŚCIZNA EUROPY”. Udział w Konkursie jest bezpłatny i mogą w nim brać udział uczniowie klas gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych powiatu raciborskiego.

 

Archiwa
%d bloggers like this: