Zostań w domu – zrób maseczkę dla siebie i innych

W ramach lekcji na odległość z przedmiotu edukacja dla bezpieczeństwa uczniowie z siedmiu klas pierwszych naszego liceum stworzyli własne maseczki ochronne. Zadanie polegało na zrobieniu dowolnej maseczki z różnorodnych materiałów dostępnych w domu. Przekazanie wykonanego zadania odbyło się drogą mailową. Uczniowie udokumentowali swoją pracę w formie trzech zdjęć „fazy przygotowawczej”, „pracy w toku” oraz „efektu końcowego”. W sumie przesłano ok. 500 zdjęć. Wszystkie maseczki były wspaniałe – jedyne w swoim rodzaju.
Dziękuję bardzo wszystkim uczniom, którzy z ogromną ochotą i zaangażowaniem podjęli się tego zadania. Jesteście wspaniali! Zawsze można na was liczyć:) Dziękuję również uczennicy klasy 1H Julii Rudnickiej, która utworzyła ze zdjęć kolaże.

Emanuela Baron-Tomala

Archiwa
%d bloggers like this: