Zwycińęskie D¯OJSTIKI

Obrazy: zdrowie.jpg

Nasi uczniowie (tworzący zespół D¯OJSTIKI kierowany przez Bartka Starzaka z 2 MG) nakrńęcili najlepszy film w Polsce w ogólnopolskim konkursie Nakrńęæ sińę na zdrowie! zorganizowanym przez Bank Ochrony środowiska i Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Podczas gali finałowej w Warszawie odebrali nagrodńę specjalną dla szkoły: tablicńę multimedialną i rzutnik.

W składzie zespołu D¯OJSTIKI: B. Starzak, W. Hordejuk, P. Pakosz, D. Bedrunka, A. Aniśko, R. Kloc, E. Pabian, A. Płaczek, K. Monkrewicz, K. Listopad (uczniowie pińęciu różnych klas drugich). Serdecznie gratulujemy sukcesu!! Szczegóły konkursu – w rozwinińęciu. (BJot)

Obrazy: zdrowie.jpg

Nasi uczniowie (tworzący zespół D¯OJSTIKI kierowany przez Bartka Starzaka z 2 MG) nakrńęcili najlepszy film w Polsce w ogólnopolskim konkursie Nakrńęæ sińę na zdrowie! zorganizowanym przez Bank Ochrony środowiska i Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Podczas gali finałowej w Warszawie odebrali nagrodńę specjalną dla szkoły: tablicńę multimedialną i rzutnik.

W składzie zespołu D¯OJSTIKI: B. Starzak, W. Hordejuk, P. Pakosz, D. Bedrunka, A. Aniśko, R. Kloc, E. Pabian, A. Płaczek, K. Monkrewicz, K. Listopad (uczniowie pińęciu różnych klas drugich). Serdecznie gratulujemy sukcesu!!

Zadaniem konkursowym było: w pierwszym etapie – przygotowanie raportu dotyczącego stanu rolnictwa ekologicznego w okolicy i napisanie scenariusza reportażu filmowego; w drugim – przygotowanie samego filmu, którego celem było promowanie miejscowego gospodarstwa ekologicznego. Ekipa Bartka Starzaka wybrała na temat filmu działalnośæ certyfikowanego ekogospodarstwa pana Krystiana Stańka z Pogrzebienia. Już w pierwszym etapie znalazła sińę w gronie faworytów (za II miejsce zdobyła kamerńę). (BJot)

Na zdjńęciach: Dżojstiki podczas pracy nad reportażem.