Zwycińęskie piłkarki

hala_dz.jpg

Piłkarki naszej szkoły  wygrały VIII Makroregionalny Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych Dziewcząt, który odbył sińę 14.03.2012r.  w Rafako Arena. Drugie miejsce zajńęła pierwsza drużyna Zespółu Szkół Zawodowych, a trzecie II Liceum Ogólnokształcące z Kńędzierzyna-Koźla.

W drodze do finału nasze dziewczńęta pokonały II zespół ZSZ (1:0), ZST Rybnik (5:0), a mecz  o finał wygrały w rzutach karnych z ZSOMS.

hala_dz.jpg

Piłkarki naszej szkoły  wygrały VIII Makroregionalny Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych Dziewcząt, który odbył sińę 14.03.2012r.  w Rafako Arena. Drugie miejsce zajńęła pierwsza drużyna Zespółu Szkół Zawodowych, a trzecie II Liceum Ogólnokształcące z Kńędzierzyna-Koźla.

W drodze do finału nasze dziewczńęta pokonały II zespół ZSZ (1:0), ZST Rybnik (5:0), a mecz o  finał  wygrały w rzutach karnych z ZSOMS.

Wszystkie nasze zawodniczki zagrały wspaniale, a Julia Klinik została wybrana najlepszą bramkarką turnieju.

Skład naszej drużyny:

Julia Klinik – bramkarka
Dominika Taraszewska
Alicja Gadecka
Martyna Malinowska
Magdalena Jaworowska
Paulina Nowak
Ewa Stania
Katarzyna Grzelak
Karolina Schinke
Monika Mielimonka

Wielka szkoda, że nie mogła zagraæ Nicola Kaletka, która właśnie w dniu turnieju musiała wyjechaæ zrupowanie kadry juniorek do lat 17. ¯yczymy jej równie dobrego wyniku.
Zwycińęską drużynńę prowadził: Damian Krńężlewski

 

 hala2012.jpg

 foto: Katarzyna Przypadło www.nowiny.pl

 

 Wińęcej zdjńęæ w galerii  “Zwycińęskie piłkarki

kliknij na link powyżej

 

 

Wyniki VIII Makroregionalnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych Dziewcząt 

Rozgrywki grupowe

Gr. A
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Racibórz – Zespół Szkół Kietrz 3:0 (wo)
Zespół Szkół Kietrz – Zespół Szkół Zawodowych II 0:3 (wo)
Zespół Szkół Zawodowych II – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Racibórz 0:1

Gr. B
Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego – Zespół Szkół Technicznych Rybnik 5:1
Zespół Szkół Technicznych Rybnik – Zespół Szkół Budowlanych i Rzemiosł Różnych 1:0
Zespół Szkół Budowlanych i Rzemiosł Różnych – Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego 0:4

Gr. C
Zespół Szkół Ogólnokształcących Głubczyce – Gimnazjum nr 1 Racibórz 0:0
Gimnazjum nr 1 Racibórz – II Liceum Ogólnokształcące Kńędzierzyn-Koźle 0:5
II Liceum Ogólnokształcące Kńędzierzyn-Koźle – Zespół Szkół Ogólnokształcących Głubczyce 0:0

Gr. D
Zespół Szkół Ekonomicznych – I Liceum Ogólnokształcące Kńędzierzyn-Koźle 0:0
I Liceum Ogólnokształcące Kńędzierzyn-Koźle – Zespół Szkół Zawodowych I 0:3
Zespół Szkół Zawodowych I – Zespół Szkół Ekonomicznych 4:0

Æwieræfinały:
ZSO 1 Racibórz – ZST Rybnik 5:0
ZSOMS – ZSZ II 2:0
II LO Kńędzierzyn-Koźle – I LO Kńędzierzyn-Koźle 2:0
ZSZ I – ZSO Głubczyce 2:0

Półfinały:
ZSO 1 Racibórz – ZSOMS 0:0 (k. 2:1)
II LO Kńędzierzyn-Koźle – ZSZ I 1:2

Mecz o III miejsce:
ZSOMS – II LO Kńędzierzyn-Koźle 0:2

Finał:
ZSO 1 Racibórz – ZSZ I 1:0

 

 

 

 

Archiwa
%d bloggers like this: