?DYSKOTEKA HALLOWEENOWA!?

Oto nadszedł czas, aby ogłosić pierwszą imprezę organizowaną przez nowy zarząd Samorządu Uczniowskiego. Nie będzie to zwykła impreza, bo w nową kadencję wchodzimy z przytupem. Przed nami wydarzenie, w które zaangażowała się nie tylko nasza szkoła, ale również II Liceum Ogólnokształcące w Raciborzu. Przed nami wspólna
?DYSKOTEKA HALLOWEENOWA!
? KIEDY?
4 listopada, od godziny 17:00 do 21:00
?GDZIE?
Sala gimnastyczna ZSO1
❓ JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?
Weźcie ze sobą:
– coś do jedzenia / picia – nie będzie można w trakcie imprezy wyjść ze szkoły, chyba że definitywnie do domu
– legitymację szkolną – będzie sprawdzana na wejściu
– przebranie – jak szaleć, to szaleć! Podczas imprezy odbędzie się konkurs na najlepsze przebranie.
– obuwie zmienne – na naszą salę gimnastyczną można wejść TYLKO w obuwiu zmiennym!
I oczywiście, na sam koniec:
MNÓSTWO DOBREJ ZABAWY!
? JAK SIĘ ZAPISAĆ?
Zgłoście się do przewodniczących swoich klas, a listy osób zdecydowanych na udział w dyskotece należy składać do p. Anny Rozłuckiej-Jankowskiej bądź p. Sybilli Weledy-Krężlewskiej do piątku (28.10.2022) bądź do limitu miejsc (kto pierwszy, ten lepszy!)

Powodzenia i do zobaczenia na Dyskotece Halloweenowej!

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: