馃巸DYSKOTEKA HALLOWEENOWA!馃巸

Oto nadszed艂 czas, aby og艂osi膰 pierwsz膮 imprez臋 organizowan膮 przez nowy zarz膮d Samorz膮du Uczniowskiego. Nie b臋dzie to zwyk艂a impreza, bo w now膮 kadencj臋 wchodzimy z przytupem. Przed nami wydarzenie, w kt贸re zaanga偶owa艂a si臋 nie tylko nasza szko艂a, ale r贸wnie偶 II Liceum Og贸lnokszta艂c膮ce w Raciborzu. Przed nami wsp贸lna
馃巸DYSKOTEKA HALLOWEENOWA!
馃搯 KIEDY?
4 listopada, od godziny 17:00 do 21:00
馃彌GDZIE?
Sala gimnastyczna ZSO1
鉂 JAK SI臉 PRZYGOTOWA膯?
We藕cie ze sob膮:
– co艣 do jedzenia / picia – nie b臋dzie mo偶na w trakcie imprezy wyj艣膰 ze szko艂y, chyba 偶e definitywnie do domu
– legitymacj臋 szkoln膮 – b臋dzie sprawdzana na wej艣ciu
– przebranie – jak szale膰, to szale膰! Podczas imprezy odb臋dzie si臋 konkurs na najlepsze przebranie.
– obuwie zmienne – na nasz膮 sal臋 gimnastyczn膮 mo偶na wej艣膰 TYLKO w obuwiu zmiennym!
I oczywi艣cie, na sam koniec:
MN脫STWO DOBREJ ZABAWY!
馃摑 JAK SI臉 ZAPISA膯?
Zg艂o艣cie si臋 do przewodnicz膮cych swoich klas, a listy os贸b zdecydowanych na udzia艂 w dyskotece nale偶y sk艂ada膰 do p. Anny Roz艂uckiej-Jankowskiej b膮d藕 p. Sybilli Weledy-Kr臋偶lewskiej do pi膮tku (28.10.2022) b膮d藕 do limitu miejsc (kto pierwszy, ten lepszy!)

Powodzenia i do zobaczenia na Dyskotece Halloweenowej!

Wybierz kategori臋

Nasze archiwalne artyku艂u
%d bloggers like this: